estetyka krwawej jatki
Wymiary: najważniejsza tkanina/rysunek- 2X4 metry; poza tym 4 prace o wymiarach 1.5x 2 m.
Zaaranżowanie pomieszczenia: układ prac ma przypominać poziomy(levels)  w grze komputerowej;

O co chodzi:  zabawa konwencją tanich horrorów klasy B, ich przerysowanie, kicz, nadmiar efektów, tandeta, tanie chwyty; gier komputerowych ( strzelanek), muzyki heavy metalowej.

To nie jest o śmierci, ale o zabijaniu, które stało się zabawą. Próba zmierzenia  się z problemem śmierci w zabawny sposób, z dystansem? Gra komputerowa i jej świat. Wirtualne alter ego. Kolejne poziomy zaawansowania. Kolejne światy, gadżety. Granica miedzy rzeczywistością realną, a wirtualną, gra z popkulturą i schematami pokazywania śmierci/mordów.

O technice: Rysunek eksperymentalny. Rysunek wyszywany na tkaninie. Typowo męski temat przedstawiony za pomocą techniki tradycyjnie przypisywanej kobietom. Zestawienie atrybutów kobiecych(nici, tkanina,  falbanki,…) z brutalnym, agresywnym tematem.

Połączenie rysunku z „literaturą”. Historyjka o krwawej jatce zajmuje autonomiczne miejsce jako osobna praca, jest zrobiona tą samą techniką, co pozostałe. Oprócz opisywanej historii, ważna jest także forma litery i całego tekstu.